Urządzenie Activ Slim – elektrostymulacja, sauna na podczerwień i nie tylko


Jeżeli na poważnie podchodzimy do kwestii własnego wyglądu, stale poszukiwać będziemy rozwiązań łagodzących następstwa upływu czasu, jak również tych pomagających zadbać o linię. W takich właśnie przypadkach na pewno warto zainteresować się ofertą salonów medycyny estetycznej, proponujących prawdziwie innowacyjne zabiegi – bezinwazyjne i wysoko skuteczne.

Obecnie zrzucenie zbędnych kilogramów i ogólna poprawa kondycji ciała, okazują się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dysponując sprawdzonymi programami treningowymi, specjalnie opracowanym jadłospisem oraz posiadając dostęp do zaawansowanych urządzeń, takich jak Activ Slim, sukces mamy właściwie murowany.

Activ Slim – wprowadzenie

Pod nazwą Activ Slim – mówi specjalistka z sieci salonów Ladies First – kryje się jedna z najefektywniejszych metod walki z nadwagą i przeróżnymi niedoskonałościami, z których wymienić należy chociażby cellulit. Łącząc elektrostymulację, drenaż limfatyczny, terapię cieplną i magnetyczną pozostawia ona zauważalne, satysfakcjonujące rezultaty. Mam tu na myśli między innymi redukcję tkanki tłuszczowej, regenerację tkanki łącznej, ujędrnienie skóry, a nawet poprawę odporności organizmu.

Komu można polecić zabieg?

Opisywane urządzenie występuje w formie łóżka, wyposażonego w nowoczesną aparaturę oraz specjalny, wspierający wszystkie funkcje kombinezon. Jako że Activ Slim działa na ręce, nogi, biodra, brzuch oraz klatkę piersiową – czyli krótko mówiąc, w obrębie całego ciała – poleca się go też w mniej oczywistych sytuacjach. Dobrze sprawdzi się u pań mających za sobą poród, odczuwających bóle mięśni, a także wszystkich osób, które z wielorakich przyczyn nie mogą zażywać odpowiedniej dawki ruchu. W ramach jednego zabiegu stosuje się kilka programów ćwiczeniowych, które łącznie trwać mogą nawet pełną godzinę. Zazwyczaj – dla uzyskania jak najlepszych wyników – zaleca się serię dziesięciu wizyt, rozłożonych na okres pięciu tygodni.

Elektrostymulacja

Sesja elektrostymulacji, jaką otrzymują pacjenci korzystający z owego urządzenia pozwala w równomierny sposób poprawić sylwetkę. Delikatne i głębokie zarazem impulsy pobudzają tkanki powierzchniowe oraz nieco niższe warstwy skóry. Dzięki temu ma się bezpośrednio do czynienia ze wspomnianą już redukcją tkanki tłuszczowej, prowadząca także do poprawy elastyczności naskórka oraz polepszenia krążenia krwi.

Detoksykacja dzięki funkcji sauny

Funkcji sauny na podczerwień przypisać można korzystny wpływ na mechanizmy przemiany materii. Poza tym, w tym przypadku wspomina się dodatkowo o pożądanym odżywieniu i dotlenieniu komórek, jak również o pomocy w tak zwanej detoksykacji. W ramach zabiegów z udziałem urządzenia Activ Slim można bowiem liczyć na zupełnie bezpieczne usprawnienie procesów usuwania toksyn, których to bez takiej ingerencji wyjątkowo trudno się pozbyć.

Drenaż limfatyczny

Do głównych zadań – pokrewnego opcjom opisywanym wyżej – drenażu limfatycznego należy oczyszczanie organizmu. Poprzez oddziaływanie na układ krwionośny i limfatyczny  uwalnia on szkodliwe cząsteczki, transportując je i finalnie wydalając.

Masaż całego ciała

Obok działania typowo leczniczego, urządzenie Activ Slim posiada funkcję pozwalającą  przyjemnie się odprężyć. Masaż polegający na rytmicznym odkształcaniu tkanek, możliwym poprzez zastosowanie sprężonego powietrza skutecznie wspomaga relaksację, przygotowując tym samym mięśnie na ewentualny wysiłek.

śr. ocena 0 / głosów 0