Jak zamówić maseczki ochronne z nadrukiem?


Maseczki na twarz są podstawowym środkiem ochrony przeciw zakażeniu koronawirusem, a jednocześnie mogą być oryginalną ozdobą. Polacy chętnie noszą kolorowe maseczki z nadrukami – dzięki nim życie w trudnych warunkach pandemii staje się nieco weselsze. Moda na maseczki z nadrukami to również szansa dla przedsiębiorstw, które szukają pomysłów na ciekawe gadżety reklamowe.

Detaliczna i hurtowa sprzedaż maseczek ochronnych

Pierwsza fala epidemii na wiosnę doprowadziła do sytuacji, w której zakup maseczek graniczył z cudem. Apteki w ekspresowym tempie wyprzedały maseczki chirurgiczne, a przemysł nie był gotowy na skalę zapotrzebowania. Obecnie maseczki można kupić wszędzie – znajdziemy je w sklepach spożywczych, dyskontach wielobranżowych, a nawet na stacjach benzynowych. Oferowane produkty różnią się między sobą jakością, wygodą użytkowania, wyglądem i oczywiście ceną. Dlatego klienci indywidualni chętnie szukają maseczek w sieci.

W odpowiedzi na olbrzymie zapotrzebowanie na maseczki bardzo szybko przystosowaliśmy nasze szwalnie do produkcji maseczek. Zależy nam na jakości oferowanych produktów, jesteśmy też świadomi oczekiwań klientów odnośnie estetyki. Dlatego tworzymy oryginalne maseczki z nadrukami. Klienci indywidualni mogą kupić maseczki w naszym sklepie na Allegro. Z kolei przy zakupie dużych ilości maseczek bardziej opłacalny cenowo jest zakup hurtowy. Zaletą współpracy B2B jest też możliwość zamówienia maseczek z indywidualnie przygotowaną grafiką – opowiada specjalista z firmy WIB, zajmującej się produkcją materiałowych gadżetów  reklamowych.

Jak zmawiać maseczki z nadrukiem?

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wykorzystanie maseczek ochronnych w charakterze gadżetów promocyjnych zamiast koszulek reklamowych. To świetny pomysł, bo przecież maseczki muszą teraz nosić wszyscy. Koszt hurtowego zamówienia jest niewielki, a prezent w postaci maseczki zawsze trafiony. W jaki sposób złożyć zamówienie na większą ilość maseczek z nadrukiem? Przyjrzyjmy się całemu procesowi krok po kroku na przykładzie firmy WIB.

Pierwszy krok to złożenie zapytania ofertowego przez e-mail albo formularz kontaktowy dostępny na stronie. Po zapoznaniu się z zapytaniem przedstawiciel firmy kontaktuje się z potencjalnym klientem w celu omówienia szczegółów. To dobry moment, aby opowiedzieć o swoich oczekiwaniach i omówić projekt maseczek; przedstawiciel wyjaśni, jakich materiałów będzie potrzebował do przekazania zamówienia do produkcji (przesłanie grafiki lub wybór z proponowanych wzorów, określenie kolorów itd.). Następnie firma przygotowuje szczegółową ofertę wraz z cennikiem. Jeśli oferta odpowiada klientowi, akceptuje ją i składa oficjalne zamówienie.

To jednak nie koniec współpracy. Klient może zażyczyć sobie wizualizacji lub nawet przygotowania sampla (przykładowej maseczki wg określonego wzoru) i zgłosić ewentualne poprawki. Kiedy wszystko wygląda tak, jak życzy sobie tego zamawiający, produkcja rusza pełną parą. W oznaczonym terminie zamówienie dostarczane jest paczką lub gotowe do odbioru w punkcie producenta.

śr. ocena 0 / głosów 0