Idealny pomysł na wieczór panieński – SPA


Z każdym rokiem przybywa opcji do wyboru, jeśli chodzi o sposób spędzenia wieczoru panieńskiego. Już sama mnogość możliwości może przyprawić o zawrót głowy. Dlaczego więc nie zdecydować się właśnie na wyciszenie, oderwanie od już i tak wystarczająco chaotycznej codzienności? Wybranie się panny młodej i jej przyjaciółek do SPA jawi się szczególnie atrakcyjnie zwłaszcza w kontekście stresujących przygotowań do ślubu.

Nie trzeba od razu skakać na spadochronie, aby spędzić ten wyjątkowy czas w wyjątkowy sposób. Coraz więcej hoteli dysponujących kompleksem basenowo-saunowym, a także zapleczem rytuałów relaksujących i upiększających wzbogaca swoją ofertę o pakiety skierowane do kobiet, które pragną wspólnie celebrować zamążpójście jednej z nich. Takim hotelem jest na przykład hotel Azzun Orient SPA & Wellness na Mazurach, gdzie oprócz odprężającego masażu dla głównej bohaterki wieczoru czeka również specjalnie skomponowany poczęstunek, przestrzeń zarezerwowana dla „panieńskich zabaw”, a także wstęp do strefy łaźni.

Piękno i relaks

Przyjaciółki panny młodej również mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów i rytuałów, w innym zaś momencie wieczoru spotkać się i już wspólnie bawić w różnego typu basenach, jacuzzi i saunach. „Intensywny” wypoczynek w atmosferze luksusu, regeneracja sił zarówno fizycznych, jak i psychicznych oraz możliwość poczucia się jeszcze piękniejszą i bardziej kobiecą – wszystko to korzystnie wpływa na wzmocnienie więzi między przyjaciółkami i wykreowanie niezapomnianych wrażeń.

Jeśli natomiast zdecydujemy się przedłużyć wieczór panieński w SPA o nocleg ze śniadaniem, będzie stanowiło to świetną okazję do jeszcze skuteczniejszego wyrwania się z jarzma codziennych nerwów i obowiązków. Nawet niezbyt długi wypad w babskim gronie, aby „zadbać o siebie”, jest idealnym pomysłem na dużo śmiechu i wypoczynek, który zabieganej przed weselem pannie młodej się po prostu należy.

Dodatkowe atrakcje

Gdyby zaś zabiegi na twarz i ciało, pyszne jedzenie i dobra zabawa w strefie saun i basenów okazały się z jakichś względów niewystarczające, by uczcić porzucenie stanu panieńskiego, zawsze warto zapytać o możliwość dodatkowego zorganizowania bardziej „tradycyjnych” atrakcji, takich jak np. warsztaty z tańca erotycznego. Zapewnieniem tego typu rozrywek również może zająć się obsługa obiektu, do którego zamierzamy się udać. Tak właśnie jest chociażby we wspomnianym hotelu Azzun. Najlepiej spytać zawczasu w recepcji – a potem już tylko obserwować radość na twarzy zaskoczonej takim prezentem panny młodej i doskonale się bawić.

śr. ocena 5 / głosów 3