Dlaczego warto wybrać się do spa pod Warszawą?


Mieszkańcy stolicy mogą przebierać spośród wielu ośrodków spa, nie ruszając się z miasta. Czasem jednak warto zapuścić się nieco dalej, aby zaznać prawdziwej przyjemności i relaksu, jakie oferują podwarszawskie spa. Wyjedź tuż poza miasto i przekonaj się, jak można spędzić czas w ośrodku spa z tężnią solankową usytuowanym w samym sercu Parku Zdrojowego.

zabiegi-spa

Wyjątkowe spa w Konstancinie-Jeziornie

Zaledwie 20 kilometrów od centrum Warszawy położona jest miejscowość zdrojowa Konstancin-Jeziorna. Otoczona lasem i rzekami jest idealnym miejscem na regeneracyjny wypad poza miasto. Powstają tu obiekty spa, w których można poprawić zdrowie i rozpieścić zmysły. Jednym z takich ośrodków jest EVA Park Life & Spa.

Obiekt usytuowany jest w samym sercu Parku Zdrojowego. Podczas przeprowadzanych tu zabiegów odnowy biologicznej wykorzystywana jest solanka o temperaturze 29 stopni Celsjusza. Sprzyja relaksowi, ale ma też zastosowania terapeutyczne.

Tężnia solankowa – więcej niż SPA!

Tym, co wyróżnia spa w Konstancinie-Jeziornie od innych tego typu ośrodków, jest tężnia solankowa. Można w niej korzystać ze wszystkich zalet nadmorskiego klimatu bez potrzeby udawania się nad Bałtyk! Tężnia umożliwia wdychanie bogatego w mikroelementy powietrza, które regeneruje błony śluzowe górnych dróg oddechowych. Składniki solanki: jod, brom, magnez czy wapń wspierają układy odpornościowy, hormonalny i nerwowy.

Zabiegi w tężni solankowej przyniosą ulgę i wspomogą terapię w: nawracających infekcjach dróg oddechowych, alergii, zapaleniu zatok, nerwicy czy niedoczynności tarczycy. Pobyt w EVA Park Life & Spa i korzystanie z dobrodziejstw solanki przysłużą się także osobom palącym tytoń, mieszkającym w dużych miastach czy pracujących w zapyleniu.

Co jeszcze oferuje gościom spa pod Warszawą?

Choć tężnia stanowi o wyjątkowości EVA Park Life & Spa, goście tego obiektu otrzymują znacznie więcej. Centrum Spa & Wellness to miejsce, w którym można skorzystać z masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych na ciało, twarz, dłonie i stopy. Masaż relaksacyjny, aromaterapeutyczny, klasyczny i leczniczy usprawnią ciało i ukoją nerwy. Manicure i pedicure dla kobiet i mężczyzn pozwolą zadbać o wymagające szczególnej pielęgnacji dłonie, stopy oraz paznokcie, a także uczynić z nich ozdobę uzupełniającą nasz indywidualny styl. Zabiegi na twarz i ciało łączą w sobie najbardziej nowoczesne osiągnięcia nauki oraz moc naturalnych składników. Pozwalają zregenerować skórę, odmłodzić ją, zredukować zmiany (trądzik, przebarwienia, blizny).

W Strefie Sportu goście mają okazję ćwiczyć z użyciem nowoczesnego sprzętu, np. platformy Gravity. Dostępny też także Aqua Gym. Treningi są dostosowywane do możliwości i potrzeb każdej osoby, tak aby zaradzić najbardziej palącym problemom (np. wysokiemu ciśnieniu, ograniczeniom ruchomości).

śr. ocena 5 / głosów 5