Zalety depilacji laserowej


Idealnie gładkie ciało jest marzeniem wielu kobiet. Ciągłe golenie kremami męczy, a maszynka często podraża delikatną skórę. Szczególnie, kiedy włoski szybko odrastają i niejednokrotnie już na drugi dzień musimy znowu używać ostrzy. Rozwiązaniem jest depilacja laserowa. Niestety, laser nie zawsze jest w stanie usunąć niechcianego owłosienia u kobiet o jasnych albo rudnych włosach. Wyjątkiem jest laser Vectus. Jakie ma zalety?

depilacja laserowa

Laser do każdego kolorytu skóry oraz rodzaju włosów

Przede wszystkim laser Vectus, w odróżnieniu od innych laserów, nadaje się do każdej karnacji skóry i każdego rodzaju włosów. Nie ma znaczenia, czy masz jasną, czy ciemną skórę, włosy rude, brązowe, czarne czy blond. Każda klientka może poddać się działaniu innowacyjnego lasera, bez względu na porę roku. Na zabieg można zgłosić się zarówno latem, jak zimą, w zależności od tego, kiedy się na niego zdecydujemy.

 

Skuteczny efekt i bezpieczeństwo depilacji

Drugą zaletą depilacji laserowej za pomocą lasera Vectus jest skuteczny efekt. Po goleniu maszynką włoski odrastały już następnego dnia? Również golenie z użyciem specjalnych kremów, nie zawsze przynosi spodziewany efekt. Z kolei depilacja woskiem wiąże się z bardzo nieprzyjemnymi odczuciami, nie każda kobieta lubi aż tak cierpieć dla pięknego wyglądu. Depilacja laserem Vectus zapewnia naprawdę rewelacyjny efekt usuwania włosków. Do tego laser jest zupełnie bezpieczny. Dlaczego?

Twory lasera Vectus wyposażyli go w inteligentny czytnik poziomu melaniny. Dzięki temu można dobrać poziom energii lasera odpowiednio dla cery klientki. Efekt będzie jeszcze lepszy, a kobieta nie musi obawiać się poparzenia. To ryzyko przy zastosowaniu indywidualnych parametrów, jest zupełnie wyeliminowane.

 

Depilacja włosków szybko i bez bólu

Nie można też zapomnieć, że depilacja jest nie tylko bezpieczna, ale i bezbolesna. Dzięki wbudowanemu systemowi chłodzenia „Advanced Contact Cooling”, cały zabieg jest przeprowadzany niezwykle szybko. Zaawansowany system chłodzi skórę nie tylko przed, ale również w trakcie i po emisji światła – wyjaśnia nasz rozmówca z Kliniki urody Maestria w Szczecinie.

Co za tym idzie, poddająca się depilacji klientka nie czuje żadnych skutków ubocznych.

Podczas zabiegu można się zrelaksować, odpoczywając od codziennego zgiełku i obowiązków, które na nas czekają. Warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu i w końcu mieć idealnie gładki ciało. Nie tylko latem, ale również zimą, kiedy ćwiczymy na siłowni czy pływamy na basenie i również chcemy wyglądać olśniewająco.

 

śr. ocena 5 / głosów 1