Odmładzanie skóry metodą Twinlight


Lasery na dobre zadomowiły się w salonach kosmetycznych, gabinetach dermatologicznych i salonach odnowy biologicznej. Oddają wielkie zasługi tym z nas, którym zależy na młodym i świeżym wyglądzie, ale też zdrowiu i dobrej kondycji skóry. Jednym ze sposobów na przedłużenie młodości skóry są zabiegi metodą Twinlight. Na czym ona polega i jakie daje efekty?

Remodeling skóry metodą Twinlight – na czym polega?

Z wiekiem włókna kolagenowe, które zapewniały naszej skórze miękkość i elastyczność, zaczynają wiotczeć, a skóra wraz z nimi. Wtedy nasze ciało traci jędrność, pojawiają się zmarszczki, przebarwienia i szarość skóry. Czy jest to nieuniknione? Wciąż jeszcze tak, ale możemy skutecznie opóźniać te procesy, a nawet częściowo odwrócić. Służy temu nowoczesna metoda odmładzania skóry – Twinlight.

Zabiegi Twinlight wykorzystują dwie wiązki lasera podczas jednej sesji. Są to: Nd:Yag i Er:Yag. Zabieg przebiega w czterech etapach. Dwa pierwsze to frakcjonowanie 3D i fotoodmładzanie T3 przy użyciu Nd:Yag, a dwa kolejne to  frakcjonowanie przy zastosowaniu wiązki Er:Yag.

Odmładzanie skóry metodą Twinlight – efekty

Najważniejszym celem stosowania zabiegów z wykorzystaniem metody Twinlight jest redukcja zmarszczek, ale nie jest to jedyny zbawienny efekt, jaki przynosi operowanie laserami.

Dzięki pobudzaniu do odnowy głębokich warstw skóry nie tylko następuje wypełnienie zmarszczek. Ponieważ ogólna kondycja skóry poprawia się, staje się ona jędrniejsza, bardziej napięta, a jej koloryt jest wyrównany i zdrowszy. Odmładzanie laserowe Twinlight można zatem polecić osobom, które borykają się z wiotczeniem skóry, zbędnymi fałdkami, opadaniem owalu twarzy i powiek, zmniejszoną elastycznością.

Efektem jest wyraźnie młodszy, pełen świeżości i zdrowia wygląd twarzy. Laserowe odmładzanie skóry metodą Twinlight przeprowadza np. www.bellazone.pl. Zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny.

śr. ocena 4.9 / głosów 9