Na czym polega powiększanie ust?


Jeśli Twoje usta są przyczyną jakichkolwiek kompleksów albo marzysz o nadaniu im nowego kształtu, jeżeli są za wąskie czy za płaskie – ten artykuł jest dla Ciebie. Medycyna estetyczna proponuje mnóstwo prostych rozwiązań, które pozwolą Ci raz na zawsze pozbyć się kompleksów, poprawić swój wygląd i poczuć pewność siebie. Jednym z takich rozwiązań jest powiększanie ust. Czy to bezpieczna metoda? Na czym polega i jaki efekt pozwoli uzyskać? Zapraszamy do lektury.

powiekszanie-ust

W jaki sposób powiększa się usta?

Powiększanie ust wykonuje się przy użyciu kwasu hialuronowego. Za jego pomocą można dowolnie wymodelować usta, nadając im wymarzony kształt. Dzięki niemu usta zyskują objętość, stają się pełne i jędrne, a skóra napięta. Poprawia się także kontur ust. Kwas hialuronowy zapobiega starzeniu się skóry, występuje w naszym organizmie, w związku z czym jest całkowicie bezpieczny dla każdego. Co więcej, zabieg mogą wykonać kobiety w każdym wieku. Powiększanie ust pozwoli nadać naturalny i piękny, a także regularny i pełny wygląd ust.

Co trzeba wiedzieć przed zabiegiem?

Sam zabieg również jest w pełni bezpieczny, natomiast przed przystąpieniem do niego warto zapoznać się z przebiegiem i zalecanym zachowaniem ostrożności.

Przede wszystkim musimy pamiętać, że każdy organizm może inaczej reagować na zabieg. U niektórych osób mogą wystąpić różnego rodzaju obrzęki, zaczerwienienia czy zasinienia. W związku z tym najlepiej wykonać zabieg takiego dnia, gdy nie planujemy żadnych wyjść. Skóra będzie się kształtować kwasem hialuronowym przez około 2 tygodnie. Po zabiegu może towarzyszyć nam ból.

Efekty utrzymują się od pół roku do roku, dlatego zabieg nie jest jednorazowy – można go powtarzać, wstrzykując kolejną dawkę kwasu hialuronowego.

śr. ocena 5 / głosów 1