Metody powiększania ust. Która z nich jest najlepsza dla Ciebie?


Pełne usta to marzenie wielu osób. Nie każdy jednak może się pochwalić wargami o idealnym kształcie. Dlatego coraz popularniejsze staje się korzystanie z usług oferowanych przez medycynę estetyczną. Nowoczesne metody pozwalają na skorygowanie asymetrii oraz wymodelowanie ust, aby były pełniejsze i wyglądały na zadbane. Jakie są metody powiększania ust?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Dla kogo jest powiększanie ust?

Powiększenie ust zaleca się osobom, które nie są zadowolone z ich kształtu oraz wyglądu. Zabieg pozwala także na wyeliminowanie dysproporcji, które są widoczne między górną a dolną wargą. Powiększenie ust likwiduje oznaki odwodnienia i przywraca im jędrność oraz nawilżenie.

Powiększanie warg jest także idealne dla osób, które chcą odbudować czerwień wargową oraz zmniejszyć widoczność rozmycia konturu warg. Dodatkowym atutem takiego zabiegu jest fakt, że pozwala na usunięcie niektórych defektów wokół ust, na przykład zmarszczek, dzięki czemu skóra staję się jędrna i gładka.

Przed zdecydowaniem się na zabieg powiększania ust należy udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. W czasie wizyty specjalista ogląda dokładnie twarz oraz doradza, która metoda będzie dla danej osoby najkorzystniejsza. Lekarz, dzięki swojemu doświadczeniu oraz poznanym oczekiwaniom pacjenta stworzy indywidualny plan działania.

Jakie są metody powiększania ust?

Najpopularniejszą metodą powiększania ust proponowaną przez specjalistów jest wykorzystanie kwasu hialuronowego. Umożliwia on naturalne powiększenie ust, dzięki czemu jest możliwe zastosowanie go u większości pacjentów.

Jak mówi lekarz medycyny estetycznej z Gabinetu Stomatologicznego Royal Medical: Medycyna estetyczna proponuje wiele metod powiększania ust. Jedną z nich jest wypełnienie ust kwasem hialuronowym, który zapewnia utrzymanie odpowiedniego nawilżenia oraz jędrności. Dzięki temu, że występuje on naturalnie w skórze nie powoduje reakcji alergicznych. Preparat z kwasem hialuronowym pozwoli na nadanie wargom objętości oraz poprawi ich kontur. Dodatkowo usunie zmarszczki wokół ust i zniweluje opadające kąciki. Co więcej pozwala na nadanie wargom pięknego, nasyconego i jednolitego koloru.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym nie jest skomplikowany. Po wywiadzie przeprowadzonym przez lekarza oraz szczegółowym opisie jego przebiegu, pacjent jest kierowany do sali, gdzie odbędzie się zabieg. Pierwszym jego etapem jest nałożenie na okolice warg preparatu znieczulającego, aby zniwelować ból i dyskomfort pacjenta. Następnie wstrzykuje się kwas hialuronowy w miejsca, które tego wymagają.  Wykonuje się to mikrokaniulą, aby zmniejszyć późniejszą opuchliznę. Efekt wypełnienia ust utrzymuje się od 6 do 18 miesięcy.

śr. ocena 0 / głosów 0