Karboksyterapia odpowiedzią na problemy skórne


Mankamenty urody dotykają kobiet w każdym wieku. Ważne jest, aby wiedzieć, w jaki sposób próbować je zmniejszać lub całkowicie eliminować. Sposobów przywracania świetnego wyglądu jest coraz więcej. Dzięki jednemu prostemu zabiegowi często pozbywamy się większości niedociągnięć i korygujemy znaczną część przeszkadzających nam wad. Masz problem z wypadającymi włosami? Przeszkadza Ci Twój cellulit, a rozstępy zabierają całą pewność siebie?

zabieg ujędrniania skóry

Karboksyterapia dobra na wszystko!

Ten innowacyjny zabieg opiera się na prostym mechanizmie. Polega na wprowadzeniu do wnętrza skóry dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł. Sprawia on, że w okolicy zabiegowej pojawia się stan zapalny, który pobudza odpowiednie warstwy skóry do wytwarzania kolagenu i elastyny. Efekt to wyraźne zagęszczenie i ujędrnienie skóry. Zyskujemy też ogólną poprawę krążenia i odżywienie komórek! Oczywiście widoczny efekt będzie się różnił w zależności od wyboru miejsca wprowadzenia gazu. Karboksyterapia może być stosowana również w celu rozbicia komórek tłuszczowych, co prowadzi do idealnego wymodelowania ciała. Dzięki niej pozbędziemy się także szpecących blizn i rozstępów powstałych na skutek wielu czynników. Pomimo prostoty i niewielkiej inwazyjności zabieg ten ma jednak szereg przeciwwskazań, z którymi warto się zapoznać. Wszelkie problemy z sercem, nerkami, a nawet ciąża całkowicie wykluczają potencjalną klientkę. Zabiegu nie wolno także wykonywać przy trądziku różowatym. Należy podkreślić, że postępowanie przed zabiegiem jest bardzo ważne. Nie można przyjmować preparatów rozrzedzających krew, ponieważ może to wywołać obfite krwawienie podczas wykonywania nakłuć. Nie masz żadnych przeciwwskazań, jesteś zdrowa i zdecydowana na poprawę swojego wyglądu? Ten zabieg jest dla Ciebie!

Kto go wykona?

Specjalistów poszukujesz zazwyczaj w okolicy miejsca swojego zamieszkania, mam rację? Jeśli jesteś z Koszalina, mam dla Ciebie idealną propozycję! Masz to szczęście, że akurat w Twoim mieście znajduje się najlepszy salon kosmetyczny – Top Laser! Chcesz poznać szczegóły? Odwiedź stronę www.top-laser.pl. Zapoznaj się z szerokim wachlarzem zabiegów i wybierz coś dopasowanego do siebie! Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nic nie szkodzi! Wykwalifikowane kosmetyczki z wielką chęcią odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Przeprowadzą także potrzebny wywiad, aby wykluczyć potencjalne przeciwwskazania, ponieważ Twoje zdrowie jest najważniejsze! Możesz być pewna, że poza perfekcyjnie wykonanym zabiegiem otrzymasz również chwilę odprężenia oraz zestaw zaleceń pielęgnacyjnych dopasowanych do Twojego typu skóry. Już na zawsze pożegnasz się z niedoskonałościami i wydobędziesz z siebie ukryte piękno! To wszystko w przemiłej atmosferze i za stosunkowo niewielkie pieniądze! Nie zastanawiaj się dłużej. Już dziś dołącz do grona zadowolonych klientek salonu Top Laser i przekonaj się, że mankamenty Twojej urody nie przekreślają Twojego piękna!

śr. ocena 0 / głosów 0