Endermolift – zabieg odmładzający którego efekty cię zaskoczą


Odmłodzenie skóry twarzy lub ciała wcale nie musi wiązać się z radykalnymi zabiegami. Istnieje wiele bezinwazyjnych metod, dzięki którym kondycja skóry ulegnie znacznej poprawie, a my będziemy prezentować się młodo i atrakcyjnie, bez rekonwalescencji ani ryzyka niebezpiecznych powikłań pozabiegowych. Jedną z szerokiego wachlarza propozycji, jakie oferuje nam medycyna estetyczna jest endermolift – naturalny lifting bez skalpela, który daje fantastyczne rezultaty.

Endermolift – skutecznie przeciwdziała starzeniu się skóry 

Po 25 roku życia nasza skóra zaczyna się zmieniać – wskutek zmniejszonej produkcji kolagenu i elastyny, stopniowo, z kolejnymi latami traci jędrność, gęstość, elastyczność i nieskazitelną gładkość. Pojawiają się coraz to nowe zmarszczki, owal twarzy zaczyna opadać, policzki tracą swoją objętość, pogłębia się bruzda nosowo-wargowa. Jak radzić sobie z problemem starzejącej się skóry? Zdaniem ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki Endermolift jest jednym z najlepszych zabiegów odmładzających, którego efekty zachwycą wszystkie osoby, chcące wymodelować twarz bez interwencji chirurga plastycznego. Jak wygląda sam zabieg? Doświadczony specjalista kosmetolog wykonuje masaż podciśnieniowy za pomocą urządzenia Alliance LAB. 

Jakich rezultatów można się spodziewać decydując się na lifting bez skalpela? Po serii zabiegów Endermolift:

  • skóra będzie widocznie rozświetlona, dotleniona i uelastyczniona, 
  • znikną tzw. chomicze policzki, 
  • owal twarzy będzie bardziej wyrazisty,   
  • nastąpi spłycenie zmarszczek,
  • zmniejszony zostanie tzw. podwójny podbródek,
  • zwiększy się poziom kwasu hialuronowego w skórze,
  • zostanie pobudzona produkcja kolagenu i elastyny,
  • zmniejszą się obrzęki wokół oczu. 

To nie wszystko. Zaletą zabiegu jest również całkowita bezbolesność, brak rekonwalescencji oraz szybkość (zwykle jedna sesja trwa 20-30 minut, można więc wykonać go w porze lunchu). Ze skóry usuwane są zanieczyszczenia i zbędne toksyny. Uzyskany efekt jest bardzo naturalny – rysy twarzy pozostają niezmienione, wciąż przypominamy siebie, tylko w odmłodzonej, znacznie lepszej wersji. 

Dla kogo dedykowany jest zabieg odmładzający Endermolift? 

Kto powinien skorzystać z terapia Endermolift? Jest ona zalecana szczególnie osobom dojrzałym (45-60 lat), które chcą natychmiastowo i w bezpieczny sposób poprawić wygląd starzejącej się skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz biustu. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby z zabiegu Endermolift skorzystały też młodsze pacjentki i pacjenci – nawet przed 30 rokiem życia, którzy walczą z nieestetycznymi workami i zasinieniami pod oczami, poszarzałą, czy odwodnioną cerą o niejednolitym kolorycie.

Co przyspiesza starzenie się skóry?

Starzenie się skóry to biologiczny proces, który dotyka prędzej, czy później każdego z nas, jednak istnieją pewne czynniki, które go przyspieszają. Pomijając kwestie genetyczne, na które nie mamy zupełnie wpływu, należy wymienić: nadmierną ekspozycję słoneczną, stres, brak snu, niedobory witaminowe, niewłaściwą pielęgnację, palenie papierosów, a także niewystarczającą ilość przyjmowanych płynów. Tak więc, poza możliwościami, jakie daje nam współczesna medycyna estetyczna, warto również zmienić te złe, szkodliwe nawyki, dbać o harmonię, spokój i regenerację organizmu każdego dnia. Takie holistyczne podejście z pewnością wyjdzie nam na dobre i powinno być wdrożone na jak najwcześniejszym etapie życia, dzięki czemu za 5, 10, czy 15 lat będziemy słyszeć od otoczenia komplementy na temat swojego młodzieńczego wyglądu.

Podsumowując, wśród wielu sposobów walki ze zmarszczkami – Endermolift wyróżnia się tym, że daje natychmiastowe, spektakularne rezultaty i to bez użycia skalpela, czy stosowania chemicznych substancji! Warto poddać się temu zabiegowi, jeśli zależy nam na atrakcyjnej aparycji i tym samym lepszym samopoczuciu. 

Więcej przydatnych informacji na temat różnych zabiegów odmładzających, którym warto się poddać, znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl

śr. ocena 5 / głosów 5