Ciekawe akcesoria dla stylistek rzęs


Niemal każda z kobiet marzy o tym, by mieć odpowiednio wyprofilowane, podkręcone, piękne i długie rzęsy. W tym celu udaje się do specjalistek, które doskonale wiedzą, jak osiągnąć maksymalnie zadowalający wygląd. Dużym ułatwieniem dla stylistek rzęs są specjalne akcesoria, dzięki nim efekty ich pracy są naprawdę zachwycające. Aktualnie producenci akcesoriów do makijażu oferują swoim klientom szereg różnych rozwiązań, zawsze warto wiedzieć, jakie dokładnie.

Podstawki na klej i inne przydatne akcesoria

Stylistki rzęs doskonale wiedzą, jakie produkty ułatwiają im pracę najbardziej. Jeśli już trafią na coś takiego, odkrywając bardzo dobre właściwości tej rzeczy i jej zadowalające zastosowanie, nie rezygnują z nowo poznanego rozwiązania. Jednymi z takich produktów są podstawki na klej, zarówno te jednorazowe, jak i z kamienia – mówi ekspert z firmy FASHION LASH.

Podstawki na klej są takimi rzeczami, które składają się na standardowe akcesorium stylistek rzęs. Pomagają one nabrać odpowiednią ilość kleju i zachować właściwą higienę podczas wykonywanej pracy. Na ryku dostać można rozmaite wersje tego produktu, jedną z nich jest podstawka na klej z kamienia. Jest ku temu jeden poważny argument. Z tego względu, że podstawka może być wykonana z różnych materiałów, oczekuje się od niej spełnienia naszych wszelkich wymagań. Podstawka na klej z kamienia nefrytu gwarantuje utrzymanie kleju we właściwej wilgotności i temperaturze, dzięki temu klej nie wysycha i jest odpowiedni do użytku przez bardzo długi czas. Właściwa konsystencja kleju podczas pracy stylistki jest niezwykle ważna, nieodpowiednia gęstość tego produktu może sprawić, że aplikacja rzęs może być bardzo trudna do zrealizowania. Właśnie z tego powodu warto się zdecydować na nefrytową podstawkę na klej. Chociaż nie należy zapominać o jednorazowych podstawkach, które zapewniają niesamowity komfort ich użytkowania. Po zakończeniu zabiegu taka podstawka jest wyrzucana do kosza na śmieci, nie ma konieczności jej czyszczenia. Jest to idealnie rozwiązanie dla tych stylistek rzęs, które cenią sobie skuteczne metody usprawniania swojej pracy, w tym przypadku – przyspieszania jej.

Poza podstawkami na klej  warte uwagi są też na przykład szczoteczki nylonowe. Zazwyczaj są one pakowane po 50 albo 100 sztuk, za niedużą kwotę można nabyć całkiem spory zapas szczoteczek. Stosowane są one do przygotowywania naturalnych rzęs do zaaplikowania tych sztucznych. Używa się ich zarówno przed zabiegiem, jak i w jego trakcie. Co ważne, taką szczoteczkę z powodzeniem można dezynfekować preparatami przyrządzonymi na bazie alkoholu. Szczoteczki nylonowe dostępne są w rozmaitych kolorach, między innymi w różu, kolorze limonkowym, niebieskim, czerni czy bieli. Dobrze też, jeśli stylistka rzęs wyposaży się w wysokiej jakości taśmę perforowaną. W tym przypadku sprawdzi się przede wszystkim taśma NICHIBAN – lekka, o ograniczonej warstwie kleju.

Wszystkie stylistki rzęs powinny też się zaopatrzyć w specjalne opaski kosmetyczne, które zakładane są klientkom podczas aplikacji rzęs. Także ten produkt dostępny jest w różnych kolorach, co wbrew pozorom nie jest takie bez znaczenia. Klientki salonów kosmetycznych lubią się w nich czuć wyjątkowo, czyli luksusowo i bardzo komfortowo. Między innymi dzięki opasce powodowane jest takie poczucie. Poza tym założenie klientce opaski kosmetycznej ułatwia pracę stylistce rzęs: opaska idealnie odgarnia wszelkie włosy z czoła, dzięki czemu nie przeszkadzają one w wykonywaniu zabiegu.

Ciekawe gadżety

Spośród ciekawych gadżetów zaprojektowanych z myślą o stylistkach rzęs wymienić można między innymi wyjątkowe etui na smartfon. Można je dostać w sklepie internetowym fashionlash.pl. Takie etui łączą w sobie styl i jakość, miłość do rzęs i modę na rzęsy. Etui z motywem rzęs są świetnym gadżetem dla wszystkich tych pań, które kochają sztukę stylizacji rzęs i lubią czuć się naprawdę wyjątkowo. Dla wielbicielek stylu i pięknie wyglądających rzęs polecane są też szklane holdery z unikatowym wzorem – im więcej motywu rzęs, tym lepiej. Co ważne, holdery wykonane ze szkła są łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji. W guście prawdziwych rzęsomaniaczek będą też pewnie różnego rodzaju dekoracje z motywem rzęs, na przykład obrazy LED. Z pewnością zachwycą one nie tylko same stylistki, ale też odwiedzające ich salon klientki.

śr. ocena 0 / głosów 0