Modelowanie sylwetki przy pomocy technologii laserowej


Modelowanie sylwetki jest zabiegiem przeznaczonym dla osób, które mimo stosowania zasad zdrowego stylu życia nie są zadowolone z wyglądu swojego ciała. Obecnie dużą popularnością cieszy się zabieg, który dzięki połączeniu masażu podciśnieniowego z laserem i światłem LED skutecznie poprawia wygląd sylwetki. Na czym konkretnie polega, jakie są jego zalety oraz czy istnieją przeciwwskazania?

modelowanie-sylwetki

Laserowe modelowanie sylwetki. Na czym polega kuracja Icoone?

Często mimo zdrowego odżywiania i regularnej porcji ruchu skutki starzenia się skóry i tak się pojawiają, przez co wygląd ciała nie jest satysfakcjonujący. Aby temu zapobiec, można skorzystać z nowoczesnej kuracji Icoone Laser®, która obecnie jest bardzo popularna. Polega na wykorzystaniu technologii masażu podciśnieniowego w połączeniu z energią zimnego lasera i światłem LED. Specjalistyczna głowica Robsolo umożliwia efekt fotochemiczny w tkankach i tym samym większą przepuszczalność komórek. Podczas zabiegu fale lasera diodowego trafiają do tkanek, gdzie dzięki wysokiej temperaturze powodują rozpad lipidów, czyli komórek tłuszczowych. Z kolei światło LED wspomaga produkcję kolagenu, a także umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego. Ponadto, masaż pracującymi niezależnie rolkami, odprowadza nagromadzony w danej okolicy ciała nadmiar płynów. Tym samym modelowanie sylwetki w trakcie tej kuracji ma wiele zalet, do których zalicza się m.in.:

  • skuteczny rozkład komórek tłuszczowych,
  • redukcję cellulitu,
  • zmniejszenie obrzęków i stanów zapalnych,
  • poprawę mikrokrążenia,
  • przyspieszenie metabolizmu,
  • polepszenie struktury skóry.

Warto również podkreślić, że zabieg nie jest bolesny i ma minimalne ryzyko efektów ubocznych. Ponadto, kuracja nie powoduje termicznego uszkodzenia tkanek w miejscu zabiegu, a także sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych.

Kuracja Icoone: Czy zabieg jest dla kogoś przeciwwskazany?

Warto podkreślić, że według specjalistów z Kliniki Ziemlewski zabieg modelowania sylwetki jest bezpieczny, jednak nie powinny go wykonywać niektóre osoby. Zalicza się do nich m.in. kobiety w ciąży, chorych na epilepsję, nowotwory, choroby układu krążenia i choroby autoimmunologiczne, osoby mające problemy skórne, a także osoby stosujące zioła, leki światłouczulające i mające metalowe bądź silikonowe implanty w miejscu zabiegu.

śr. ocena 5 / głosów 5