Luisa Cerano – marka dla najbardziej wymagających kobiet


Szlachetne tkaniny, niebanalne kroje podkreślające sylwetkę, przełamana elegancja – te cechy charakteryzują markę odzieżową Luisa Cerano. Przeglądając katalog z najnowszą kolekcją, odczujesz, że ubrania tej marki tworzone są dla aktywnych, pewnych siebie kobiet, które odniosły zawodowy lub życiowy sukces i nie boją się tego komunikować. Ubrania te podkreślają kobiecą moc, która drzemie nie tylko w sensualności, ale przede wszystkim wypływa z osobowości.

ubrania

Specjalistka z Imperium Klif mówi:

Moda to nie tylko stylizacja –  dobieranie dodatków, dopasowywanie tkanin, faktur i kolorów – to przede wszystkim najpiękniejsza droga do wyrażania swojej niepowtarzalności. Luisa Cerano oferuje image dopasowany do stylu życia współczesnej kobiety, która jest aktywna rodzinnie i zawodowo, która kocha wyzwania i oczekuje dla siebie tylko tego, co najlepsze.

Luisa Cerano – co to za marka?

W warszawskim Domu Mody Klif ulokowanego w interesującym budynku na granicy Woli i Śródmieścia znajdziesz butik z wyjątkowymi ubraniami. Luisa Cerano – powstała w 1998 r. w Niemczech marka premium szybko zawojowała świat mody kobiecej, stając się symbolem luksusu i sportowej elegancji.

Ta niemiecka marka inspiracje czerpie z Włoch,  stawia na indywidualizm, przeznaczona jest dla najbardziej wymagających kobiet, które doskonale wiedzą, jak wielką rolę odgrywają ubrania w kreowaniu wizerunku. Według starego prawidła osoby atrakcyjne postrzegane są jako bardziej kompetentne, a na tym kobiecie nowoczesnej – aktywnej, nieustannie rozwijającej się – bardzo zależy.

Luisa Cerano w swoich kolekcjach stawia na elegancję przełamaną sportowym lookiem oraz wygodę. Ubiera kobiety na każdą okazję – luźne spotkanie towarzyskie, koktajle, romantyczne kolacje oraz spotkania biznesowe. Klasyczne i ponadczasowe warianty przełamuje o nieszablonowe wykończenia – w małej czarnej od Luisy Cerano zawsze wygląda się niebanalnie.

Kobieta według luksusowej marki Luisa Cerano

Kobieta wykreowana przez luksusową markę Luisa Cerano jest pewna siebie, silna i niezależna. Sama wie, co dla niej najlepsze. Emanuje wewnętrzną siłą, dobrze czuje się w odważnych zestawieniach kolorystycznych i zaskakujących krojach. Jest wymagająca, szuka tylko dobrych gatunkowo tkanin, krojów, które idealnie podkreślają jej walory i ukrywają niedoskonałości. Lubi, kiedy w jej stylizacje wkrada się nuta nonszalancji. Modę traktuje jako sposób wyrażania swojej indywidualności. Bawi się trendami i czerpie radość z bycia kobietą.

Wysokiej jakości ubrania są dalekie od ogólnego nurtu fast fashion, dlatego inwestując w swoją szafę zgodnie z zasadą – mniej znaczy więcej, wyróżnisz się na tle otoczenia. Atrakcyjność współczesnej kobiety kryje się nie tylko w powierzchownym pięknie, ale przede wszystkim w jej postawie wobec świata i siebie. Promowane obecnie wartości to samoakceptacja, uważność, ekologia, sukces zawodowy przy jednoczesnej akceptacji kobiecości. To wszystko otrzymasz w darze wraz z ubraniami z kolekcji Luisa Cerano.

śr. ocena 0 / głosów 0